Дистанційне навчання

Під час воєнного стану всі уроки проводяться дистанційно згідно розкладу навчального закладу. Завдання для дистанційного навчання формує та подає керівник групи через месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, Classroom

Дистанційне навчання базується на використанні новітніх інформаційно-комунікаційних технологій і засобів навчання та постає в сучасних умовах найбільш актуальним і затребуваним, оскільки дозволяє найбільш гнучко й адекватно реагувати на потреби суспільства.

Дистанційне навчання є високотехнологічною формою отримання якісної освіти відповідно до державного стандарту незалежно від місця проживання/тимчасового перебування учня, яка дає можливість освоювати освітні програми на принципах відкритої освіти.

Інтернет – це не тільки розваги. Інтернет, передусім, – це найбільші сучасні можливості інтерактивного пізнання наук і світу!

Дистанційна освіта – це можливість навчання для кожного без будь-яких обмежень!

Як діяти педагогу, якщо під час уроку почалася повітряна тривога?

В умовах воєнного часу особливістю дистанційного навчання є ймовірність під час онлайн-зустрічей ситуацій, коли вмикається сигнал повітряної тривоги.

У таких випадках МОН рекомендує педагогам наступний алгоритм дій:

• спокійно повідомити учням, що оголошено сигнал повітряної тривоги, а тому треба припинити заняття;
  • закцентувати увагу здобувачів освіти на тому, що вони мають пройти в безпечне місце, встановлене їхніми родинами;
  • попросити учнів вийти з конференції (якщо урок проводиться онлайн в режимі реального часу);
  • дочекатися, щоб усі учні вийшли з онлайн-конференції.

Положення про дистанційне навчання в ДНЗ "ПЛСП м.Хмільник"

Дистанційна робота