День без куріння

31 травня весь світ відзначає День без куріння. Наша молодь та педагогічний колектив не залишилися осторонь! Протягом дня ми говорили про те, чому свобода від залежностей - це стильно, сучасно та вигідно.
Сучасні тренди - це не про вейпи чи електронні сигарети, які так само шкодять організму. Справжній тренд - це сильне тіло, витривалість, чисті легені та збережені кошти на власні мрії! ![]()
Що ми встигли зробити цього дня?
• Провели інформаційний лекторій про приховані небезпеки альтернативного куріння (вейпів, IQOS тощо).
• Організували акції «Міняю цигарку на цукерку та «Стіна здоров’я».
Наші студенти довели: вони обирають свідоме життя та здорову націю. Пам’ятайте, кожен день без куріння - це крок до довгого та щасливого майбутнього!
Дякуємо кожному, хто долучився! Ви - неймовірне покоління, яке обирає свободу від залежностей.
Дихайте на повні груди, рухайтеся до мети і пам’ятайте: ваше здоров’я - у ваших руках! ![]()




