A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Тиждень математики, фізики та інформатики

Дата: 06.11.2017 15:50
Кількість переглядів: 456

З 24 жовтня по 28 жовтня 2016 року в навчальному закладі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

З метою прищеплення  учням інтересу до математики, фізики, інформатики, астрономії, розвитку творчої фантазії, виховання естетичного сприймання навколишнього світу, розвиткові творчих здібностей учнів, бажання примножувати свої знання пройшла виставка учнівських публікацій та презентаціъ.

Серед учнів ліцею проходили: презентація «Зародження і розвиток фізики як науки», конкурс-гра «Найрозумніший», рольова гра «Суд над Інтернетом», позакласний захід «Таємниці фізики», конференція «Математика та мистецтво».  Все це дало можливість краще й глибше пізнати математичні науки, знайти для себе щось нове і несподіване.

Викладачі фізики та математики, Захарова Людмила Григорівна та Будковська Світлана Павлівна, спільно провели Вечір математичних фокусів і фізичних дослідів.  Виховний захід «Комп'ютерний турнір» та Подорож містом математичних загадок, які провели викладачі Будковська Світлана Павлівна та Захарова Людмила Григорівна, став тією спільною справою, що згуртувала учнів, допомогла розкрити їх таланти, сформувала навички діяти дружно та організовано.

З метою сприяння вихованню всебічно розвиненої особистості, розширення фізико-математичного кругозору учнів, виховання зацікавленості предметами проведені заходи довели, що учні мають навички роботи з додатковими джерелами інформації, естетичні смаки і уподобання. Розв’язування ребусів, кросвордів, головоломок сприяло розвитку пам’яті, уваги, уяви, мислення і кмітливості в учнів. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора