A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Атестація педпрацівників

Педагогічна майстерність – це високе мистецтво навчання і виховання, доступне кожному педагогові, що постійно вдосконалюється; це єдність знань, методичних умінь, мовної культури, педагогічної техніки, такту й оптимізму.

Сьогодні держава покладає великі сподівання на тих, хто працює з дітьми, доручивши закласти фундамент свого майбутнього – навчити. Таке завдання може виконати тільки висококваліфікований, творчо працюючий педагог. Педагог – це не тільки той, хто навчає, а в першу чергу, той, хто вчиться сам. Той, хто своїм прикладом привчає до творчого злету, до відповідальності за доручену справу день за днем, крок за кроком. У педагогічній праці такими кроками є атестації, які проходять педагогічні працівники кожні п’ять років відповідно до Типового положення про проходження атестації педагогічними працівниками України.

 

Атестація педагогічних працівників у 2021-2022 навчальному році

Атестація педагогічних працівників закладів освіти є обов’язковою.

Метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, підвищення престижу й авторитету-’, забезпечення якості освітнього процесу.
У 2021-2022 навчальному році атестацію проходив один педагогічний працівник ліцею.

 


АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

У 2020-2021 н.р. пройшли атестацію 10 педагогів (9 – чергову атестацію, 1 – позачергову за заявою відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників).

За результатами атестації педпрацівників:

  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії» – 2 викладачам спецдисциплін;
  • присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» – 1 викладачу  спецдисциплін;
  • підтверджено відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший викладач » – 1 викладачу спецдисциплін;
  •  «спеціаліст вищої категорії» та присвоєне педагогічне звання «старший викладач» – 1 викладачу спецдисциплін і  загальноосвітніх дисциплін;
  • підтверджено 14 тарифний розряд та звання «майстер в/н  І категорії» - 1 майстер виробничого навчання;
  • підтверджено 14 тарифний розряд   - 1 майстер виробничого навчання;
  • встановлено 13 тарифний розряд   - 1 майстер виробничого навчання;
  • встановлено 12 тарифний розряд   - 2 майстри виробничого навчання.

Проведення атестації базувалося на принципах відкритості та колегіальності, гуманного та доброзичливого ставлення до педагогічного працівника, повноти, об’єктивності та системності оцінювання педагогічної діяльності.

Педагоги, що атестувалися: працювали у творчих групах, методичних комісіях; підготували методичні розробки; виступили з доповідями; провели відкриті уроки спеціальних і загальноосвітніх дисциплін; розробили сценарії і провели позанавчальні виховні заходи; брали участь в вебінарах і тренінгах, провели виставку методичних напрацювань у міжатестаційний період; всі педагоги, що атестувалися на вищу категорію мають публікації у Віснику НМЦ ПТО; провели професійні і предметні тижні.

Щиро вітаємо всіх педагогів з успішним проходженням атестації !

                      

Дата: від до Скинути

Атестація педагогічних працівників у 2022-2023 навчальному році

   В навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» пройшла чергова атестація педагогів. Метою атестації педагогічних працівників є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності, зростання їх професійної майстерності. Компетентна комісія вивчила діяльність педагогів, дала оцінку їх досягнень, а також необхідні рекомендації для подальшої ефективної роботи.

10:45 28.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора