для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виховні заходи

Герої назавжди у наших серцях

У нашому навчальнному закладі облаштовано куточок пам'яті про наших випускників, що загинули захищаючи нашу країну. Цьому було приурочено виховний захід, де здобувачам освіти було розказано про про хлопців, історію іх безтурботного юнацтва в стінах ліцею та героїчну смерть на полі бою. Шандра Сергій, Вінярський Олександр - ці імена звучать у наших стінах, відкликаються болем у наших серцях. Ваш подвиг буде жити.

09:56 28.04.2022

Разом до перемоги

Час війни, немов крилом огорнув всіх нас. І кожен чи кожна бажає бути корисними своїй країні, бути відчутною підтримкою захисникам, Армії, один одному.

09:44 28.04.2022

Привітання з 8 Березня

6 березня 2020 року у ДНЗ "Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник" відбулося свято до Дня * Березня. Свято підготували і провели учні групи КО-17-3.

10:24 13.03.2020

Новорічний вечір перед Різдвом у Професійному ліцеї сфери послуг м. Хмільник

«Останній день перед Різдвом згаснув. Зимова ясна ніч настала. Місяць велично виплив на небо посвітити добрим людям та всьому світові, щоб усім було весело колядувати та славити Христа», – так розпочалось новорічне свято в ліцеї, організаторами якого стали учні третього курсу, групи М-17-2.

15:41 02.01.2020

Тиждень права

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» 13.12.2019 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Правопорушенням рішуче – ні». Тема даного заходу ретельно обиралась із урахуванням інтересів та побажань здобувачів освіти ліцею.

10:51 16.12.2019

День пам’яті жертв голодомору у Могилеві-Подільському

21 листопада 2019 р. у м. Могилеві-Подільському відзначався День пам’яті жертв голодомору. Протягом дня всі бажаючі приходили до пам’ятника жертвам голодомору із запаленими лампадками, квітковими композиціями, колосками пшениці, вклонялися жертвам страшної смерті від голоду, ставлячи лампадки та квіти.

12:01 27.11.2019

Урок мужності для молоді

19 листопада 2019 р. прикордонники Могилів-Подільського загону на запрошення директора Могилів-Подільської філії Е. Цвєткової, провели Урок Гідності та Свободи. Юнаки та дівчата зустрілися з   майором прикордонної служби Могилів-Подільського прикордонного загону,  Олександром Доцюком, офіцером регіонального центру комплектації  Держприкордонслужби.

11:50 27.11.2019