A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виховна робота

Навчання навчанням, а учнівське дозвілля недоторкане. Велике розмаїття напрямків і виховних дійств доходять до душі, серця здобувачів освіти, стимулюють самовиховання особистості. З перших днів наші здобувачі освіти стають не пасивними споглядачами, а активними творцями всього освітнього процесу в ліцеї.

Сьогодні Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник – це своєрідна маленька держава зі своїм учнівським президентом і парламентом. Богдана Охота – президент ліцею.

Здобувачів освіти навчають осмислювати свої дії, прогнозувати наслідки своїх вчинків для самого себе та інших людей. Майстри виробничого навчання, класні керівники залучають здобувачів освіти до роботи в гуртках. Робота в гуртках слугує поштовхом, що розвиває інтерес як до предмету, так і до мистецтва, музики, спорту. У ліцеї працюють такі гуртки: «Народна творчість», зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка», волонтерська група «Турбота», «Волейбольний», «Футбольний» гуртки, клуб бібліотеки «Пізнай себе», гуртки технічної творчості за спеціальностями, гурток «Будівельник», «Майстер-клас», «Ласкаво просимо», «Смачного!». Два рази в рік гуртківці проводять звітні виставки робіт гуртківців проводяться в ліцеї, а також на обласному фестивалі «Творча молодь Вінниччини».  Їх мета — продемонструвати успіхи гуртківців і привернути увагу до них роботи всіх здобувачів освіти та громадськості.

Прийшовши у наш навчальний заклад здобувачі освіти стають головними героями вечорів, тематичних виховних годин, концертів. Дуже часто фотографії учасників самодіяльності, спортивних змагань друкують у районній та обласних газетах.

Невід’ємним елементом загальної культури особистості є спортивно-масова робота, яка сприяє повноцінному фізичному розвитку особистості, її фізичному вдосконаленню, формує її фізичні здібності, зміцнює здоров`я. Основними напрямками розвитку фізичної культури в ліцеї є: тиждень фізичної культури і спорту, участь у загальноміському святі «День фізичної культури і спорту», загальноліцейне свято «Козацькі розваги». Проводимо першість ліцею по волейболу, фут залу, настільного тенісу та шашках. 

Дата: від до Скинути

Кібербезпека

Кібербезпека – це комплекс процесів, практичних порад і технологічних рішень, які допомагають захищати важливі системи й мережу від кібератак. Оскільки об’єм даних збільшується й усе більше користувачів працюють і спілкуються звідусіль, кіберзлочинці розробляють складні методи, щоб отримувати доступ до ресурсів, викрадати дані, саботувати роботу компаній або вимагати гроші. Щороку кількість атак збільшується, а зловмисники розробляють нові методи для уникнення виявлення. Ефективна програма з кібербезпеки включає фахівців, процеси й технологічні рішення, які разом зменшують ризик перерв у роботі компаній, фінансових втрат і підриву репутації внаслідок атак. Для здубувачів освіти ДНЗ "Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник" було проведено лекцію з кібергігієни та безпеки в інтернеті.

11:45 21.05.2024

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 26 квітня 1986 р. – найбільша в історії людства техногенна катастрофа. Вона поставила перед людським суспільством безліч проблем, які й досі повністю не вирішені, адже сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря унаслідок аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж під час вибуху атомної бомби в Хіросімі. Участь у гасінні пожежі на ЧАЕС брали 240 тис. осіб. Усі вони отримали високі дози радіації. Однак саме пожежникам вдалося врятувати населення прилеглих територій України, Білорусії і Росії та запобігти ще більш масштабної катастрофи – сильного водневого вибуху, який міг стати наступним етапом трагедії. Відразу після аварії було опромінено майже 8,5 млн. людей, високе радіоактивне забруднення охопило близько 155 тис кв. км територій, з них 52 тис кв. км – сільськогосподарські землі. Унаслідок забруднення повітря, ґрунтів і вод з’явилася так звана «зона відчуження», де небезпечно, а тому заборонено проживати людям. Проте в цій зоні продовжують жити близько 400 видів тварин, птахів та риб, 1200 видів флори, 60 з них занесені до Червоної книги України, а 20 є рідкісними. У «зоні відчуження» тваринний і рослинний світ зазнає генетичних мутацій.

14:10 26.04.2024

Світ без росії: нові виклики та перспективи

Змінити погляд на росію, яка через імперський характер  ніколи не погодиться на існування України, як держави Розпад росії – це запорука перемоги. Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» залучає молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни. Викладач ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» Ганна Мнюх за участі у дослідженні отримала Диплом учасника конкурсу «Світ без росії: нові виклики та перспективи».

10:00 22.02.2024

Ангели Памʼяті

10 років тому небачена брутальність, виявлена до мирного виступу молоді приголомшила наше суспільство. Протести у м.Києві та інших містах набули значно ширших масштабів. Як це було у м.Києві, м.Хмельницькому здобувачі освіти ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» дізнались на лекції у історико-краєзнавчому музеї м.Хмільника. Здобувачі освіти долучилися до Всеукраїнської акції «Ангели Памʼяті» Залишаймося гідними своїх Героїв

09:53 22.02.2024

Тепле сяйво

Педагогічні працівники, здобувачі освіти Могилів-Подільської філії ДНЗ «ПЛСП м. Хмільник» взяли участь в обласному проекті з відзначення кращих благодійників та найефективніших  ініціатив серед ЗП (ПТ) О «   Warm-glow 2022-2023» (тепле сяйво), який проводився Вінницьким державним центром  естетичного виховання  здобувачів освіти  професійно- технічних навчальних закладів.

10:30 26.01.2024

День Соборності України

22 січня 2024 року в Україні відзначався День Соборності України та 105 річниця від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цей день є визначною датою для привернення уваги суспільства до процесів національного державотворення та соборності Українських земель.

15:20 23.01.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора