A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виховна робота

Навчання навчанням, а учнівське дозвілля недоторкане. Велике розмаїття напрямків і виховних дійств доходять до душі, серця здобувачів освіти, стимулюють самовиховання особистості. З перших днів наші здобувачі освіти стають не пасивними споглядачами, а активними творцями всього освітнього процесу в ліцеї.

Сьогодні Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник – це своєрідна маленька держава зі своїм учнівським президентом і парламентом. Богдана Охота – президент ліцею.

Здобувачів освіти навчають осмислювати свої дії, прогнозувати наслідки своїх вчинків для самого себе та інших людей. Майстри виробничого навчання, класні керівники залучають здобувачів освіти до роботи в гуртках. Робота в гуртках слугує поштовхом, що розвиває інтерес як до предмету, так і до мистецтва, музики, спорту. У ліцеї працюють такі гуртки: «Народна творчість», зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка», волонтерська група «Турбота», «Волейбольний», «Футбольний» гуртки, клуб бібліотеки «Пізнай себе», гуртки технічної творчості за спеціальностями, гурток «Будівельник», «Майстер-клас», «Ласкаво просимо», «Смачного!». Два рази в рік гуртківці проводять звітні виставки робіт гуртківців проводяться в ліцеї, а також на обласному фестивалі «Творча молодь Вінниччини».  Їх мета — продемонструвати успіхи гуртківців і привернути увагу до них роботи всіх здобувачів освіти та громадськості.

Прийшовши у наш навчальний заклад здобувачі освіти стають головними героями вечорів, тематичних виховних годин, концертів. Дуже часто фотографії учасників самодіяльності, спортивних змагань друкують у районній та обласних газетах.

Невід’ємним елементом загальної культури особистості є спортивно-масова робота, яка сприяє повноцінному фізичному розвитку особистості, її фізичному вдосконаленню, формує її фізичні здібності, зміцнює здоров`я. Основними напрямками розвитку фізичної культури в ліцеї є: тиждень фізичної культури і спорту, участь у загальноміському святі «День фізичної культури і спорту», загальноліцейне свято «Козацькі розваги». Проводимо першість ліцею по волейболу, фут залу, настільного тенісу та шашках. 

Дата: від до Скинути

День Європи

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відзначає День Європи.

15:24 09.05.2023

Хмільницька міськрайонніа організація Товариство Червоного Хреста України

Висловлюємо вдячність Хмільницькій міськрайонній організації Товариство Червоного Хреста України за зустріч, організовану для здобувачів освіти навчального закладу, що відбулась 9 травня. Організатори заходу розповіли історію заснування товариства. Волонтери, у ігровій формі, провели заняття з психологічного розвантаження та розповіли й показали прийоми з надання першої домедичної допомоги.  Педагоги приєднались до благодійної  акції «Я роблю світ кращим».

15:14 09.05.2023

Хмільницька міськрайонніа організація Товариство Червоного Хреста України

Трудовий колектив ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» висловлює вдячність Хмільницькій міськрайонній організації Товариство Червоного Хреста України за співпрацю та передачу обігрівачів для потреб навчального закладу.

13:07 29.04.2023

Товариство Червоного Хреста України

Український Червоний Хрест розпочав свою роботу 18 квітня 1918 року (за часів УНР).  З нагоди 105-річчя Товариства Червоного Хреста України, з  метою виховання почуття милосердя, гуманності та поглиблення знань про діяльність ТЧХУ майстри в/н, разом зі здобувачами освіти, взяли участь у благодійному ярмарку до цього свята.  А саме:  Юлія Ольховська  Наталя Яцюк Марина Журило

12:22 19.04.2023

Підсумки обласного конкурсу робіт "Вишиванка - наш генетичний код"

Здобувачі освіти Державного навчального закладу "Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник" брали участь у обласному конкурсі робіт "Вишиванка - наш генетичний код". Захід проводився в рамках відзначення Дня української вишиванки, з метою сприяння відродженню національних традицій, виховання спадщини українського народу, підтримки народних і родинних традицій, піднесення патріотичного духу української молоді.

17:00 21.06.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора