A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виховна робота

Навчання навчанням, а учнівське дозвілля недоторкане. Велике розмаїття напрямків і виховних дійств доходять до душі, серця учнів, стимулюють самовиховання особистості. З перших днів наші учні стають не пасивними споглядачами, а активними творцями всього освітнього процесу в ліцеї.

Сьогодні Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник – це своєрідна маленька держава зі своїм учнівським президентом і парламентом. Пулій Богдан – президент ліцею.

Учнів навчають осмислювати свої дії, прогнозувати наслідки своїх вчинків для самого себе та інших людей. Майстри виробничого навчання, класні керівники залучають учнів до роботи в гуртках. Робота в гуртках слугує поштовхом, що розвиває інтерес як до предмету, так і до мистецтва, музики, спорту. У ліцеї працюють такі гуртки: «народна творчість», зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка», волонтерська група «Турбота», «Волейбольний», «Футбольний» гуртки, клуб бібліотеки «Пізнай себе», гуртки технічної творчості за спеціальностями, гурток «Будівельник», «Майстер-клас», «Ласкаво просимо», «Смачного!». Два рази в рік гуртківці проводять звітні виставки робіт гуртківців проводяться в ліцеї, а також на обласному фестивалі «Творча молодь Вінниччини».  Їх мета — продемонструвати успіхи гуртківців і привернути увагу до них роботи всіх учнів та громадськості.

Прийшовши у наш навчальний заклад учні стають головними героями вечорів, тематичних виховних годин, концертів. Дуже часто фотографії учасників самодіяльності, спортивних змагань друкують у районній та обласних газетах.

Невід’ємним елементом загальної культури особистості є спортивно-масова робота, яка сприяє повноцінному фізичному розвитку особистості, її фізичному вдосконаленню, формує її фізичні здібності, зміцнює здоров`я. Основними напрямками розвитку фізичної культури в ліцеї є: тиждень фізичної культури і спорту, участь у загальноміському святі «День фізичної культури і спорту», загальноліцейне свято «Козацькі розваги». Проводимо першість ліцею по волейболу, фут залу, настільного тенісу та шашках. 

Дата: від до Скинути

16 днів проти насильства

25 листопада  у ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»  стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства».

14:14 04.12.2020

Новорічний вечір

27 грудня 2018 року у нашому ліцеї відбувся Новорічний вечір. Учні стали активними учасниками святкового дійства, яке підготували учні групи КО-16-5. Присутні мали можливість і задоволення переглянути цікаві сценки, прослухали новорічні пісні, зустрілись з літературними персонажами.

19:11 02.01.2019

Лицар Ліцею

6 грудня 2018 року в навчальному закладі відбувся конкурс "Лицар Ліцею 2018". Глядачі поринули у цікаву подорож світом чоловічої краси, сили, кмітливості і майстерності. Учасники змагалися між собою, виявляючи свій інтелект, винахідливість, талант, уміння знаходити вихід зі складних ситуацій. 

23:43 10.12.2018

Ліцей шукає таланти

14 вересня  відбувся  традиційний конкурс серед учнів ліцею "Ліцей шукає таланти".

16:03 18.09.2017

Фестиваль "Єдина Україна"

Традиційно щорічно на другому тижні вересня в ліцеї відбувається фестиваль «Ліцей шукає таланти». Цьогоріч 15 вересня фестиваль відлунав під назвою «Єдина Україна».  Учасниками фестивалю були:

16:12 17.09.2017

Писанкарство

30 березня гуртківці гуртка «Народної творчості» Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» взяли участь в майстер – класі з писанкарства який відбувся в Хмільницькій школі мистецтв, під керівництвом Громової Інни Михайлівни.

16:05 31.03.2017

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора