A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Спортивне життя ліцею

Невід’ємним елементом загальної культури особистості є спортивно-масова робота, яка сприяє повноцінному фізичному розвитку особистості, її фізичному вдосконаленню, формує її фізичні здібності, зміцнює здоров`я.

Основними напрямками розвитку фізичної культури в ліцеї є: тиждень фізичної культури і спорту, участь у загальноміському святі «День фізичної культури і спорту», загальноліцейне свято «Козацькі розваги». Проводимо першість ліцею по волейболу, футзалу, настільного тенісу та шашках.

    


 

Дата: від до Скинути

Рух - це здорово!

З 6 по 16 червня 2023 року в ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» проводились спортивні заходи в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей і запланованого проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Рух - це здорово!»  В програмі заходів: ✔️ліцейні змагання серед учнів з підтягування (юнаки),  ✔️віджимання в упорі (юнаки, дівчата), ✔️стрибки з місця  (юнаки, дівчата) ✔️а також змагання з волейболу між групами ліцею.

08:59 16.06.2023

Фінальні змагання з волейболу серед дівчат

На фінальних змаганнях по волейболу серед дівчат, які відбулись 18 лютого 2020 року на базі Вищого Вінницького професійно-технічного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, команда дівчат нашого ліцею здобула IX місце.

14:24 20.02.2020

День фізичної культури та спорту

12 вересня 2019 року у Державному навчальному закладі "Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник" було проедено спортивне свято присвячене Дню фізичної культури та спорту.

11:28 05.10.2019

Змагання з міні футболу

11 квітня 2019 року на базі Браїлівського професійного ліцею відбулись зональні змагання з міні футболу. Команда нашого ліцею виборола І місце та вийшла у фінал.

14:53 07.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора