A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Сторінка адміністрації

Коломієць Микола Петрович - директор ліцею.

          

Досвідчений педагог, здібний адміністратор, умілий організатор колективу однодумців. За його ініціативи було започатковано ряд загальноліцейних заходів, розроблено концептуальні засади навчально-виховної діяльності ліцею. Дотримується педагогічної етики, поважає гідність здобувачів освіти, педагогів, працівників навчального закладу. Йому властива демократичність і справедливість при прийнятті важливих управлінських рішень. Забезпечує здорові та безпечні умови праці, навчання, виховання.

 

Коломієць Тетяна Михайлівна – заступник директора з теоретичної роботи.

          

Має великий творчий досвід педагогічної роботи. Основні риси – вимогливість до себе та інших, ентузіазм, працьовитість, творча активність.   Володіє основами розробки навчально-програмної документації та вміє використовувати їх для створення освітніх концепцій і програм. Вміє аналізувати внутрішні можливості освітнього закладу і знаходити ефективні шляхи вирішення виникаючих проблем.

 

Марценюк Оксана Володимірівна – заступник директора з виховної роботи.

          

Досвідчений педагог, талановитий вихователь – весь свій час приділяє здобувачам освіти ліцею. Значну увагу   приділяє попередженню бездоглядності та правопорушень серед учнівської молоді. Своїм багатим трудовим і життєвим досвідом залюбки ділиться з колегами.  Підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань освіти, фізичного й психологічного розвитку їх дітей.  

 

Цвєткова Емілія Францівна – директор філії Могилів-Подільського.

         

Відмінник освіти України. Має вищу кваліфікаційну категорію. Емілія Францівна – чарівна жінка, невтомна трудівниця з невичерпною енергією, сповнена гумору і шарму, уміло керує філією, підтримує колег, любить життя і свою роботу.

 

Котлярова Оксана Валентинівна - методист ліцею.

        

Вміє на науковій основі організувати свою працю, володіє сучасними методами пошуку, збору, зберігання, обробки та використання інформації, яка застосовується в її професійній діяльності.  Сприяє підвищенню професійної майстерності педагогів. Створює ситуацію довіри та успіху. Забезпечує методичний супровід і підтримку неперервного професійного розвитку викладачів, майстрів виробничого навчання.

 

Гуменюк Галина Борисівна - старший майстер ліцею.

      

Творча  особистість,  керівник і наставник майстрів виробничого навчання.  Постійно працює над удосконаленням власної інформаційної компетентності; застосовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології у практичній педагогічній діяльності. Сприяє розвитку технічної творчості майстрів виробничого навчання, участі їх у конкурсах професійної майстерності.

 

Попадюк Світлана Борисівна – головний бухгалтер ліцею.

 

Має вищу освіту з обліку і аудиту. Молодий, проте вже досвідчений фахівець, який уміло координує роботу з фінансового забезпечення навчального закладу.


 

 

 


 


 


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора