A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

ПОРАДИ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО ПОШУКУ РОБОТИ.

Якщо кілька років назад диплом престижного вузу практично гарантував працевлаштування за профілем, то зараз цього вже недостатньо. Нові можливості навчання за кордоном, проходження освітніх курсів і стажувань під час канікул дали роботодавцям нові можливості вибору. Уже мало просто бути випускником. Необхідно мати готові певні навички для якнайшвидшої адаптації на робочому місці. Ми вже не говоримо про те, що випускник повинен мати реальні знання, що відповідають його диплому.

 

Висновок необхідно дійсно добре вчитися та пред'являти до себе підвищені вимоги. Повірте, будь-який роботодавець       розрізнить підготовленого та непідготовленого випускника. Не обмежуйтеся базовими знаннями. Проходьте поглиблені курси, тренінги за своїм профілем. Це значно підвищить Вашу «початкову професійну вартість», і ймовірність вдалого старту значно зросте.

 

Ось декілька порад для пошуку роботи в період кризи:

 

1. Використовуйте всі канали для пошуку роботи, перетворіть його на щоденну працю. Відслідковуйте вакансії на порталах з працевлаштування та розміщуйте там свої резюме, відвідуйте ярмарки вакансій, підготуйте бази можливих роботодавців і звзуйтеся з ними безпосередньо, звертайтеся до професіоналів в області HRонсалтингу. Корисно використати й свої особисті контакти найчастіше в фірмах віддають перевагу шукачам за рекомендацією працюючих співробітників.

 

2. Якщо у вас не виходить знайти роботу за вашою спеціальністю пошукайте її в суміжних галузях. Не беруть у фінансисти спробуйте найнятися бухгалтером, не виходить стати pr-менеджером спробуйте стати маркетологом. Це дасть вам додаткові знання, підвищить вартість на ринку праці та збільшить шанси в майбутньому перейти до бажаної сфери.

 

3. Якщо вам пощастило і є вибір з двох-трьох роботодавців, віддавайте

перевагу не тій компанії, де краще платять, а більш стабільній.

 

4. Якщо роботу ніяк не вдається знайти, можна зайнятися подальшою освітою, що підвищить Вашу вартість на ринку праці - піти на курси вивчення іноземної мови, детально вивчити офісні комп'ютерні програми й т.д.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора