A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Матеріально-технічна база ліцею

До послуг учнів Професійного ліцею сфери послуг м. Хмільник створена навчально-матеріальна база: 14 навчальних кабінетів із спеціальних, загальнотехнічних і загальноосвітніх предметів, 7 лабораторій та майстерень; актова зала, спортивна зала; спортивний майданчик.

Діють  навчальні майстерні та кабінети по професії «Муляр,штукатур, лицювальник-плиточник», «Кухар;офіціант», "Швачка; кравець" Навчальні приміщення обладнано згідно з вимогами програм, оснащено необхідним обладнанням, навчально-методичними посібниками, технічними засобами навчання. Змістовність та естетичність – основні підходи щодо оформлення всіх приміщень ліцею. 

 

    

Комп`ютерний клас обладнаний сучасними комп`ютерами, сканером, кольоровим принтером. За останній час обладнано комп`ютерами робочі місця викладачів, майстрів виробничого навчання. Підключено глобальну мережу Інтернет. Під час занять інформатики здобувачі освіти мають можливість навчитися досконало працювати за комп`ютером, що є досить актуальним в наш час.

 

 

В ліцеї працює бібліотека з фондом 8952 примірників: підручників - 7598 примірників, художньої та методичної літератури - 1354 примірників. Бібліотека регулярно проводить диспути, читацькі конференції. Щорічно проходить поповнення бібліотечного фонду.

Навчальний заклад має автономну міні котельню, яка діє з 2009 року.

Раніше здобувачі освіти проживали в гуртожитку, який внаслідок стихійного лиха було зруйновано. Для вирішення проблеми було придбано трьохповерхове приміщення за 608 тис.грн., в якому було проведено будівельні роботи на суму 843 тис. грн. в тому числі 342 тис.  позабюджетних коштів. На сьогоднішній день він має будівельну готовність понад 70 %. Гуртожиток розрахований на 73 учні. Так, як гуртожиток розташований в санаторно-курортній зоні міста, то є можливість влітку надавати місця здобувачам освіти ЗП(ПТ)О області для проживання під час курсового лікування в санаторіях м. Хмільника. Це особливо важливо для дітей з соціально-незахищених сімей.

 

 

       

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора