A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Профспілковий комітет

ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ТЕКСТИЛЬНОЇ ТА ЛЕГКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Профспілка працівників текстильної та легкої промисловості України – всеукраїнська добровільна громадська організація, яка об'єднує на добровільних засадах працівників підприємств, організацій, установ текстильної та легкої промисловості, учнів, викладачів, працівників навчальних закладів галузі, пенсіонерів, а також інших працівників, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності, незалежно від форм власності підприємств та відомчої належності.

Мета. Представництво, здійснення та захист професійних, трудових, економічних, соціальних прав і інтересів членів Профспілки, поліпшення умов життя та праці.

Вищий орган. З'їзд, який скликається не рідше одного разу в 5 років. Останній V з'їзд проходив у червні 2010 року. На період між з'їздами діяльність Профспілки організує Центральний комітет Профспілки.

Для оперативного керівництва діяльністю Профспілки між своїми засіданнями Центральний комітет Профспілки обирає Президію. Засідання президії проводяться не рідше 1 разу в 3 місяці.

Профспілка здійснює свою діяльність згідно з Конституцією України, Законом України "Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності", Законом України "Про об'єднання громадян", Кодексом законів про працю України, Статутом та Основними напрямками діяльності Профспілки.

Пріоритетними напрямками діяльності Профспілки є захист інтересів членів Профспілки у сфері зайнятості і оплати праці, при реформуванні відносин власності, в питаннях охорони праці, здоров'я, соціального захисту трудящих. Значна увага приділяється роботі на рівні урядових структур, Верховної Ради щодо вирішення проблем стабілізації виробництва, збереження трудових колективів, проводиться робота з законодавчою та виконавчою владою, спільні заходи з Міністерствами, асоціацією "Укрлегпром", направлені на стабілізацію роботи галузі. Взаємовідносини з роботодавцями будуються на основі Галузевої угоди, а на підприємствах через колективні договори.


 

Дата: від до Скинути

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора