A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виробнича практика та виробниче навчання здобувачів освіти на підприємстві

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯ

 

 

 

У ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» згідно навчальних планів і програм та графіка навчального процесу проводиться  виробнича  практика на підприємствах  м. Хмільника, Хмільницького району та Вінницької області з професій: кухар, офіціант, лицювальник-плиточник, офісний службовець(бухгалтерія), контролер-касир.

   

Під час   виробничої практики здобувачі освіти вивчають передові високопродуктивні прийоми та способи праці, а також інструменти, пристосування, оснащення; суворо дотримуватися правил охорони праці, пожежної безпеки.

 

Виробнича практика дає здобувачам освіти можливість ознайомитись із новітнім обладнанням та технологіями безпосередньо на сучасному підприємстві та перевірити свою теоретичну підготовку, яку вони отримали в стінах ліцею.

        

                       

 

Також, на практиці здобувач  освіти може обрати підприємство, до якого буде працевлаштований після завершення навчання в ліцеї.

 

     

Після перемоги всі підприємства будуть потребувати підготовлених кваліфікованих робітників, і саме тому наші здобувачі освіти проходять практику на підприємствах у звичайному режимі, щоб надалі бути впевненими і умілими працівниками у своїй сфері.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора