A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва "Народна творчість"

Досягнення гуртка «Народної творчості»

2022 рік

Диплом  I    ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Белза Анастасія та Білик Марина, «Набір серветок».

   Диплом  I    ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Кордюкова Ольга, картина "Ах квіти польові - найкращі в світі, у різних кольорах і запашні").


2021 рік

Диплом  I    ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Кордюкова Ольга,картина «Лебеді Вірності»).

Диплом  I    ступеня  за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Белза Анастасія, «Кулон та сережки з китицями»).

Диплом  I    ступеня за участь в обласній виставці-конкурсі фітодизайнерської майстерності.

 (Сташко Софія, Швидюк Ірина, робота «Хай зігрівають вам красою, весни тендітні пелюстки….»).

Диплом III ступеня за участь в обласній заочній виставці-конкурсі писанкарства «Диво-писанка».

( Білик Марина, Кордюкова Ольга, Белза Анастасія, робота «Великодні візерунки»).


2020 рік

Диплом  II    ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Белза Анастасія, «Буси та сережки»).

Диплом  II    ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».(Білик Марина, картна "Орхідая").


2019 рік

Диплом  I    ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Гусь Марина,  колє «Водограй».)

Подяка за участь в обласному конкурсі писанкарства «Диво-писанка».

(Чугуєва Діана, Гусь Марина, композиція «Великоднє диво»).

 


2018 рік

Диплом I ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Гусь Марина)

Диплом I ступеня за участь в обласному конкурсі писанкарства «Великодня писанка». (Чугуєва Діана, Гусь Марина)


2017 рік

Диплом I ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Гусь Марина)

Диплом III ступеня Українського державного центру позашкільної освіти за перемогу у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу «Барвиста вишиванка». (Гусь Марина)

 

 


2016 рік

Диплом I ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Євшова Ганна)

Диплом II ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Кравчук Марія)

Диплом III ступеня за участь в обласному конкурсі писанкарства «Писанковий розмай». (Євшова Ганна)

Диплом II ступеня за участь в обласному конкурсі писанкарства «Писанковий розмай». (Гусь Марина)

Диплом Міністерства освіти і науки України за високу результативність творчої і просвітницької діяльності, відродження та активну пропаганду надбань національної культури присвоїти почесне звання «Зразковий художній колектив» системи Міністерства освіти і науки України  гуртку декоративно-ужиткового мистецтва «Народної творчості».

 


2015 рік

Диплом II ступеня за перемогу у номінації «Торгівля, сфера послуг, харчова промисловість, художні промисли та народні ремесла»  II етапу обласного фестивалю-конкурсу технічної творчості «Творча молодь Вінниччини». (Зелениця Світлана)

Диплом I ступеня за перемогу у номінації «Торгівля, сфера послуг, харчова промисловість, художні промисли та народні ремесла»  II етапу обласного фестивалю-конкурсу технічної творчості «Творча молодь Вінниччини». (Шевчук Олена)

 

Диплом I ступеня за перемогу у номінації «Торгівля, сфера послуг, харчова промисловість, художні промисли та народні ремесла»  II етапу обласного фестивалю-конкурсу технічної творчості «Творча молодь Вінниччини». (Кравчук Марія)

Диплом I ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Євшова Ганна)

 

 

Диплом I ступеня за участь в обласному конкурсі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». (Гайворонська Тетяна)

Диплом II ступеня за участь в обласному конкурсі писанкарства «Воскресни писанко!». (Євшова Ганна)

Диплом II ступеня за участь в обласному конкурсі писанкарства «Воскресни писанко!». (Фльорко Інна, Ошовська Ольга, Котик Валентина)

 Диплом I ступеня Українського державного центру позашкільної освіти за перемогу у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» за роботу «Маки». (Шевчук Юлія)

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора