A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Методична робота

У нашому ліцеї велика увага звертається на методичну роботу, оскільки це один із основних напрямків діяльності педколективу. Від її якості залежить оновлення змісту, форм і методів роботи, взаємодія всіх методичних підрозділів, стимулювання потреби педагогів у самоосвіті, творчості, підвищення якості в цілому.

Методична робота в   Професійному ліцеї сфери послуг м. Хмільник спрямовується на удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників ліцею та підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Ця робота зосереджується навколо єдиної методичної проблеми, над втіленням якої навчальний заклад працює: «Оптимізація особистісно-зорієнтованого  навчання та виховання учнів». Педагоги нашого ліцею беруть участь в ліцейних та обласних заходах: семінарах, конференціях.

Усі педагоги Професійного ліцею сфери послуг м. Хмільник працюють у  методичних комісіях. Діяльність методичних комісій багатопланова і різноманітна за змістом, напрямами і формами. Це проведення відкритих уроків, їх самоаналіз та аналіз, конструювання й захист конспектів, ділові ігри, огляд літератури, презентації ідей, методичні консультації досвідчених педагогів з певних тем, розробка і захист програми особистої діяльності з визначеного питання, обговорення результатів контрольних робіт. Традиційним в  ліцеї стало проведення методичних тижнів, які організовує кожна методична комісія. Сплановано проходить курсове підвищення кваліфікації   педагогів ліцею. 

Поряд з традиційними формами роботи в ліцеї набувають поширення нетрадиційні.   Організовуються і проводяться засідання «круглих столів», психолого-педагогічні тренінги.

Велика увага в методичній роботі приділяється оволодінню комп’ютерною грамотністю працівників. Викладачі ліцею проходять навчання за програмою «Intel. Навчання для майбутнього».

За вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти ліцей неодноразово був нагороджений Дипломами міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади» та Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України». 

2015р. - Інноваційні підходи до вивчення англійської мови в навчальних закладах.

2016р. - срібна медаль за роботу «Самоврядування – основа демократичного виховання громадянина України».

2017 р. - срібна медаль за роботу «Застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій на уроках виробничого навчання при підготовці учнів по професії «Кухар».

2018 р. - срібна медаль за роботу «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій на уроках виробничого навчання при підготовці учнів з професії «Кухар» - нові виклики та сучасні рішення»

2014 р. - «Робочий зошит - складова частина сучасного навчально-методичного забезпечення навчання»;

2015р. - бронзова медаль в номінації «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді». 

2016р. - срібна медаль в номінації  ««Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства»;

2017р. - срібна медаль за роботу ««Інноваційні підходи до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина – патріота через призму української літератури»»

2018р. -  «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій на уроках математики в ДНЗ  «ПЛСП м. Хмільник».

   

   


 

Дата: від до Скинути

Декада по професії «Кухар; офіціант»

З 25листопада по 6 грудня 2019 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» проводилася предметна декада з професії «Кухар; офіціант». Цікаві заходи  підготовленні та проведенні майстрами і викладачами, були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Учні не лише продемонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння.

14:22 12.12.2019

Декада по професії «Офісний службовець (бухгалтерія); контролер-касир»

Декада по професії «Офісний службовець (бухгалтерія); контролер-касир» проходила у ліцеї з 18 по 29 литопада 2019 року. Захід був проведений цікаво, різноманітно, змістовно у таких формах: виставка рефератів, кросвордів, газет, книг; вислови видатних людей; конкурс фахової майстерності по професії «Офісний службовець (бухгалтерія), контролер-касир»; науково-практична конференція «Регулювання бухгалтерського обліку в Україні»; лекції «Сутність грошей. Види грошей», «Історія  штрих-коду»; ток-шоу «Гроші, їх види та функції», усний журнал «Моя професія потрібна людям»; тренінг «Реклама професії»;  невідоме про відомих «Скупий і ще скупіший»; круглий стіл «Техніка і механізація торговельних розрахунків», «Бухгалтер – це звучить гордо»; конкурс “Знавець своєї справи”; виставка-продаж.

09:38 06.12.2019

Тиждень математики, фізики та інформатики

Згідно річного плану роботи у Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

12:35 11.11.2019

Засідання педагогічної ради

6 травня 2019 р. у ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбулося засідання педагогічної ради ліцею. Для обговорення були винесені чотири питання порядку денного.

10:30 08.05.2019

Тиждень будівельних дисциплін

Діючий гурток технічної творчості «Будівельник» Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», керівниками якого є майстри виробничого навчання Мазур Тетяна Олександрівна та Кільчицький Валерій Дмитрович, презентував свої вироби під час проведення тижня будівельних дисциплін.

15:45 24.03.2018

Педагогічні читання

Зимові канікули для ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», як завжди, виявилися плідними на методичні заходи. Так, 3 січня відбулося засідання стипендіальної комісії та методист провела мікродослідження «Аналіз результатів діяльності методичних підструктур за І семестр».

15:47 23.01.2018

Декада гуманітарних дисциплін

Згідно річного плану роботи ліцею та  з метою розширення знань учнів з гуманітарних  дисциплін, посилення позакласної роботи та роботи зі здібними учнями, здійсненням нових підходів до оцінювання професійної діяльності викладачів, що сприяє творчому та професійному зростанню педагогів з 07 по 18 листопада 2016 року в навчальному закладі було проведено декаду гуманітарних  дисциплін.

15:47 27.11.2017

Участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти

Життя різнобарвне й цікаве, тому ми зобов’язані жити і збагачувати його, любити, творити, вчитися. Саме цьому й навчає своїх учнів педагогічний колектив Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», який для досягнення плідних результатів намагається бути творчим, цікавим, тому ми приймали активну участь Сьомій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».  На цей конкурс  методист Котлярова О.В., викладач Ніколюк О.І. під керівництвом  директора Коломійця М.П. підготували  роботу в номінації  «Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства». Адже, саме життя, а точніше зміни в сучасному світі, потребують від успішної людини дослідницького стилю життя і поведінки. Закономірним явищем є підвищення уваги нашого навчального закладу до проблем дослідницького навчання та практичного використання відповідних педагогічних технологій у навчальному процесі.  За рішенням оргкомітету VІІ   Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» наш заклад став переможцем та отримав диплом та срібну медаль.

15:51 27.05.2016

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора