A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Методична робота

У нашому ліцеї велика увага звертається на методичну роботу, оскільки це один із основних напрямків діяльності педколективу. Від її якості залежить оновлення змісту, форм і методів роботи, взаємодія всіх методичних підрозділів, стимулювання потреби педагогів у самоосвіті, творчості, підвищення якості в цілому.

Методична робота в   Професійному ліцеї сфери послуг м. Хмільник спрямовується на удосконалення професійної компетентності педагогічних працівників ліцею та підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Ця робота зосереджується навколо єдиної методичної проблеми, над втіленням якої навчальний заклад працює: «Оптимізація особистісно-зорієнтованого  навчання та виховання учнів». Педагоги нашого ліцею беруть участь в ліцейних та обласних заходах: семінарах, конференціях.

Усі педагоги Професійного ліцею сфери послуг м. Хмільник працюють у  методичних комісіях. Діяльність методичних комісій багатопланова і різноманітна за змістом, напрямами і формами. Це проведення відкритих уроків, їх самоаналіз та аналіз, конструювання й захист конспектів, ділові ігри, огляд літератури, презентації ідей, методичні консультації досвідчених педагогів з певних тем, розробка і захист програми особистої діяльності з визначеного питання, обговорення результатів контрольних робіт. Традиційним в  ліцеї стало проведення методичних тижнів, які організовує кожна методична комісія. Сплановано проходить курсове підвищення кваліфікації   педагогів ліцею. 

Поряд з традиційними формами роботи в ліцеї набувають поширення нетрадиційні.   Організовуються і проводяться засідання «круглих столів», психолого-педагогічні тренінги.

Велика увага в методичній роботі приділяється оволодінню комп’ютерною грамотністю працівників. 

За вагомий внесок в модернізацію національної системи освіти ліцей неодноразово був нагороджений Дипломами міжнародної виставки «Сучасні навчальні заклади» та Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України». 

 

 

Здобутки педагогів у 2020-2021 навчальному році

Дуже важливо в еру прогресивних технологій йти в ногу з часом та всебічно вдносконалюватись. Освітяни переконуються в цьому щороку більше і більше. Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» пишається своєю нагородою - золотою медаллю, отриманою на ХІІІ міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що відбулась 20-22 жовтня в м.Києві.

 

Взяли участь у ІІ етапу обласного конкурсу «Калейдоскоп педагогічних ідей» серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти в номінації «Кращий блог-квест».

Взяли участь в обласному конкурсі «ІКТ-цікаво, талановито, креативно» серед педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з номінації «Методична розробка уроку з використанням ІКТ»

Взяли участь у XІІ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті – 2021» в номінації «Використання цифрових інструментів для забезпечення ефективного дистанційного й змішаного навчання в кризових умовах». Робота «Варіативність технічного забезпечення дистанційного та змішаного навчання при підготовці майбутніх кваліфікованих робітників» здобула срібну медаль.

Працюємо над налаштуванням Microsoft Office 365 A1 в ліцеї.

Взяли участь у Всеукраїнському арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!», (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки).

Взяли участь в огляді-конкурсі на кращу організацію роботи навчальних лабораторій з професій «Офіціант», «Швачка» (3 місце).

Дата: від до Скинути

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр»

Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з Національною суспільною телерадіокомпанією України готує телевізійний урок «Всеукраїнський урок єдності», який буде присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям. Урок буде транслюватися на телеканалі «Суспільне. Культура» 6 жовтня о 12:00, а також на Youtube-каналі «Перший». Ця ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення.

11:47 04.10.2023

Підсумки декади з професії "Кухар, офіціант"

З 01грудня по 14 грудня 2022 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» проводилася предметна декада з професії «Кухар; офіціант». Цікаві заходи  підготовленні та проведенні майстрами і викладачами, були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість здобувачів освіти до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Здобувачі освіти не лише продемонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння.

10:53 05.01.2023

З 13 по 24 грудня 2021року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» проводилася предметна декада з професії «Кухар; офіціант»

З 13 по 24 грудня 2021року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» проводилася предметна декада з професії «Кухар; офіціант».  

15:23 28.12.2021

Перемога на виставці "Сучасні заклади освіти"

26 – 28 травня 2021 року відбулась Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організатором якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

20:18 23.07.2021

Декада по професії «Кухар; офіціант»

З 25листопада по 6 грудня 2019 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» проводилася предметна декада з професії «Кухар; офіціант». Цікаві заходи  підготовленні та проведенні майстрами і викладачами, були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Учні не лише продемонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння.

14:22 12.12.2019

Декада по професії «Офісний службовець (бухгалтерія); контролер-касир»

Декада по професії «Офісний службовець (бухгалтерія); контролер-касир» проходила у ліцеї з 18 по 29 литопада 2019 року. Захід був проведений цікаво, різноманітно, змістовно у таких формах: виставка рефератів, кросвордів, газет, книг; вислови видатних людей; конкурс фахової майстерності по професії «Офісний службовець (бухгалтерія), контролер-касир»; науково-практична конференція «Регулювання бухгалтерського обліку в Україні»; лекції «Сутність грошей. Види грошей», «Історія  штрих-коду»; ток-шоу «Гроші, їх види та функції», усний журнал «Моя професія потрібна людям»; тренінг «Реклама професії»;  невідоме про відомих «Скупий і ще скупіший»; круглий стіл «Техніка і механізація торговельних розрахунків», «Бухгалтер – це звучить гордо»; конкурс “Знавець своєї справи”; виставка-продаж.

09:38 06.12.2019

Тиждень математики, фізики та інформатики

Згідно річного плану роботи у Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.

12:35 11.11.2019

Засідання педагогічної ради

6 травня 2019 р. у ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбулося засідання педагогічної ради ліцею. Для обговорення були винесені чотири питання порядку денного.

10:30 08.05.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора