A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Педагогічний колектив

Cтародавня народна мудрість говорить: "Якщо твої плани розраховані на десятиріччя — посади дерево, якщо твої плани розраховані на віки — виховуй дітей". Ми навчаємо і виховуємо дітей, тому наші плани розраховані на віки, і це покладає на нас особливу відповідальність.

В  ліцеї створений міцний управлінський блок у складі  директора Коломійця М. П., його заступників (з  теоретичної роботи, з виховної роботи, директор філії), методиста, старшого майстра, головного бухгалтера. Кожен із заступників – неординарна особистість зі своїм інтелектуальним потенціалом, організаторськими здібностями, віковим цензом. Та є щось таке, що об'єднує їх, – це повага до підлеглих, любов до своїх вихованців, високе почуття обов'язку, відданість справі.

Основою будь-якого навчального закладу є педагогічні працівники. Сьогодні в ліцеї працює колектив висококваліфікованих педагогів: - 13 викладачів і 15 майстрів виробничого навчання, та 8 інших педагогічних працівників. Якісний склад педагогічного колективу характеризується наступними показниками: нагороджених знаком «Відмінник освіти» - 7 осіб; викладачі вищої категорії – 10 осіб; педагогів, які мають звання  «старший викладач» - 4 особи; викладачі I категорії – 7 осіб. Майстри виробничого навчання 14 тарифного розряду – 7 осіб, в тому числі мають звання «Майстер виробничого навчання I категорії» – 2 особи; мають звання «Майстер виробничого навчання ІІ категорії» - 2 особи. 

Педагогічний колектив  ліцею – це колектив однодумців, який успішно вирішує завдання сьогодення і впевнено дивиться у майбутнє. Справедливість і доброзичливість у стосунках між викладачами і майстрами виробничого навчання сприяє створенню в колективі атмосфери довіри.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора