A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Конкурси майстерності

Традиційними впродовж останніх років в ліцеї стало проведення тижнів професій, на яких здобувачі освіти демонструють здобуті професійні навики під час проведення конкурсів фахової майстерності, представляють для огляду експонати, виготовлені гуртками технічної творчості, учнями груп.

Конкурси професійної майстерності по професіях проводяться в ліцеї з метою підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчої активності здобувачів освіти,  сприянню підготовки учнів до максимальної реалізації своїх знань, вмінь та навичок. А також з метою використання інтерактивних методів навчання для поліпшення якості підготовки фахівців відповідно до сучасних потреб ринку праці

У ліцеї конкурси професійної майстерності серед здобувачів освіти проводяться з усіх професій згідно графіка. За результатами конкурсів видається наказ по ліцею з моральним  заохоченням найкращих учнів і майстрів в/н. Ліцей постійно приймає участь в обласних та міських конкурсах професійної майстерності. 

Дата: від до Скинути

Пишемо гастрономічну історію України разом

  Українська кухня – це ключовий елемент консолідації, так як переплітається з історією та культурою, робить безпосередній вклад в усвідомлення національної ідентичності.   Варто зазначити важливу роботу  для відродження українських давніх рецептів та етнічної кухні як складової об’єднання українців, яку проводить  Всеукраїнський гастрономічний  кулінарний on-line конкурс рецептів «Гастрономічний                   код нації» організований Громадською організацією «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпра», Громадською  Спілкою « GASTRO CLUB». Педагоги ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»  долучилися до участі у даному конкурсі. Наші майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін готували страви,   розробляли рецептурні карти цих страв, описували технологію приготування, підбирали  автентичну історію походження,   презентували індивідуальний підхід до  декорування.  

09:20 11.01.2024

Про підсумки обласних оглядів-конкурсів серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти на кращу організацію роботи навчальних майстерень та лабораторій

Впродовж першого семестру 2020-2021 навчального року були проведені обласні огляди-конкурси на кращу організацію роботи швейних навчально-виробничих майстерень та навчальних лабораторій з професії «Офіціант».

14:56 13.01.2021

Декада по професії «Офісний службовець (бухгалтерія); контролер-касир»

Декада по професії «Офісний службовець (бухгалтерія); контролер-касир» проходила у ліцеї з 18 по 29 литопада 2019 року. Захід був проведений цікаво, різноманітно, змістовно у таких формах: виставка рефератів, кросвордів, газет, книг; вислови видатних людей; конкурс фахової майстерності по професії «Офісний службовець (бухгалтерія), контролер-касир»; науково-практична конференція «Регулювання бухгалтерського обліку в Україні»; лекції «Сутність грошей. Види грошей», «Історія  штрих-коду»; ток-шоу «Гроші, їх види та функції», усний журнал «Моя професія потрібна людям»; тренінг «Реклама професії»;  невідоме про відомих «Скупий і ще скупіший»; круглий стіл «Техніка і механізація торговельних розрахунків», «Бухгалтер – це звучить гордо»; конкурс “Знавець своєї справи”; виставка-продаж.

18:28 19.03.2020

Декада по професії «Кухар; офіціант»

З 25 листопада по 6 грудня 2019 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» проводилася предметна декада з професії «Кухар; офіціант». Цікаві заходи  підготовленні та проведенні майстрами і викладачами, були спрямовані на популяризацію професій, зацікавленість учнів до обраної сфери діяльності, розвиток їх творчих здібностей. Учні не лише продемонстрували здобуті теоретичні та практичні знання, а й свої творчі вміння.

16:05 18.03.2020

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Офіціант» у 2018-2019 н.р.

28 березня 2019 року на базі ДНЗ «Вінницький центр професійно-технічної освіти переробної промисловості» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Офіціант» у 2018-2019 н.р.

20:40 11.04.2019

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора