A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Робота педагогів

Педагогічні читання – форма науково-методичної роботи колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем. Це своєрідне підбиття підсумків роботи колективу навчального закладу над певною науково-методичною проблемою і виступає як форма виявлення та узагальнення найкращого педагогічного досвіду.

Усі заплановані доповіді та виступи, як правило, проходять апробацію в методичних комісіях даного навчального закладу. Найкращі доповіді, які висвітлюють досвід автора з рекомендаціями щодо його впровадження у навчальний процес, рекомендуються на наступний етап педагогічних читань. Педагогічні читання є важливим засобом залучення педагогів до вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду.


 

Дата: від до Скинути

Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП (ПТ)О

Викладач спеціальних дисциплін Антоніна Варівченко прийняла участь у проекті «Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП (ПТ)О» за сприяння Громадської організації «Волинський ресурсний центр» у рамках програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» за фінансової підтримки GIZ, та у Всесвітньому тижні грошей.

13:11 29.04.2023

Навчання педагогічного колективу основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

3 початку загарбницької війни росії проти України, ворогові не вдається зламати дух наших військових, що ведуть визвольну боротьбу за українську землю, свою незалежність і твердим кроком ідуть до перемоги.

09:12 10.10.2022

Педагогічні читання 2021 -2022 навчального року

Традиційно у січні місяці, коли здобувачі освіти відпочивають на зимових канікулах, у Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» були проведені педагогічні читання. Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, оскільки тема була «Змішане навчання, як технологія змін в сучасних умовах»

14:44 25.01.2022

Робота педагогів  в канікулярний період у ДНЗ «Професійному ліцеї сфери послуг м. Хмільник»

4 січня 2021 року  проходили педагогічні читання на тему «Змішане навчання» та виставка педагогічних надбань «Зерна досвіду». У роботі педагогічних читань взяли участь усі педагогічні працівники ліцею. Адже тільки компетентний педагог може виховати компетентну особистість. Тому питання змішаного навчання, вивчення та використання нових технологій навчання, хмарних сервісів, технологій дистанційного навчання є досить актуальним. Використання технологій дистанційного та змішаного інтерактивного навчання сприяє ефективному формуванню ключових та предметних компетенцій під час вивчення предметів, робить навчання більш цікавим і змістовним, створює умови для розвитку і самореалізації здобувачів освіти, потреби вчитися впродовж життя, надає нові можливості для підвищення якості здобуття здобувачами освіти знань та наближення до стандартів європейської освіти, а також допомагає кожній молодій людині відчути успіх від роботи та її результату.

12:08 11.01.2021

Педагогічні читання

9 січня  2020 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбулися педагогічні читання.

13:44 10.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора