A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Робота педагогів

Педагогічні читання – форма науково-методичної роботи колективного вивчення та обговорення актуальних науково-методичних проблем. Це своєрідне підбиття підсумків роботи колективу навчального закладу над певною науково-методичною проблемою і виступає як форма виявлення та узагальнення найкращого педагогічного досвіду.

Усі заплановані доповіді та виступи, як правило, проходять апробацію в методичних комісіях даного навчального закладу. Найкращі доповіді, які висвітлюють досвід автора з рекомендаціями щодо його впровадження у навчальний процес, рекомендуються на наступний етап педагогічних читань. Педагогічні читання є важливим засобом залучення педагогів до вивчення, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду.


 

Дата: від до Скинути

Пишемо гастрономічну історію України разом

     Українська кухня – це ключовий елемент консолідації, так як переплітається з історією та культурою, робить безпосередній вклад в усвідомлення національної ідентичності.   Варто зазначити важливу роботу  для відродження українських давніх рецептів та етнічної кухні як складової об’єднання українців, яку проводить  Всеукраїнський гастрономічний  кулінарний on-line конкурс рецептів «Гастрономічний                   код нації» організований Громадською організацією «Асоціація рестораторів та готельєрів м. Дніпра», Громадською  Спілкою « GASTRO CLUB». Педагоги ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»  долучилися до участі у даному конкурсі. Наші майстри виробничого навчання, викладачі спецдисциплін готували страви,   розробляли рецептурні карти цих страв, описували технологію приготування, підбирали  автентичну історію походження,   презентували індивідуальний підхід до  декорування.  

09:53 09.01.2024

Педагогічні читання 2023 -2024 навчального року

Педагогічні читання - це одна з добрих традицій та неодмінна частина методичної роботи, що дозволяє просувати інноваційні ідеї в педагогіці, обговорювати актуальні проблеми освіти, сприяє розвитку професіоналізму педагогів, дозволяє забезпечувати високий професійний рівень педагогів. Така форма роботи уже традиційно проводиться у нашому ліцеї під час зимових канікул. Цьогоріч, не дивлячись на особливий режим воєнного часу та певні обмеження, традицію не було порушено, а значить "Педагогічні читання - 2024" відбулися. Розпочала захід із вступним словом методист О.В. Котлярова, яка відмітила, що педагогічний колектив завершує працювати над методичною темою: «Формування професійної компетентності здобувачів освіти засобами сучасних технологій навчання». Ми з вами, хочемо того чи ні, є педагогами нового століття і всі будемо працювати, щоб навчання стало радістю й задоволенням для кожного учня. Журило Марина Михайлівна ознайомила колег з використання штучного інтелекту в освіті. За допомогою ШІ педагоги можуть створювати інтерактивні заняття, відстежувати прогрес учнів, аналізувати великий обсяг даних і створювати навчальні програми. Майстер-клас по використанню флешкарт на уроках біології провела Педоренко Олена Олександрівна. Одна з головних компенентностей є спілкування державною мовою. Рідна мова - це невідʼємна частина українського суспільства. Без української мови не може бути України. Божевільний сусід прагнутиме загарбати Україну до того часу, допоки ми розмовлятимемо з ним зрозумілою йому російською мовою. Сьогодні головним завданням для українців є покрашення знань соловʼїної, тому Ніколюк О.І. провела майстер-клас з української мови. Педагогічні читання пройшли у дружній атмосфері та викликали масу зацікавленості та обговорення

13:18 04.01.2024

Педагогічна рада

В Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»     пройшла чергова педагогічна рада. Відкрив педраду директор Микола КОЛОМІЄЦЬ.З доповідями виступили:методист Оксана КОТЛЯРОВА, викладач Світлана БУДКОВСЬКА,голова методичної комісії Світлана ПЛАХІНА. Відкритим голосуванням прийняті рішення з питань, винесених на засідання педагогічної ради, а наказами керівника вони будуть введені в дію та прийняті до виконання.

15:22 31.10.2023

Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП (ПТ)О

Викладач спеціальних дисциплін Антоніна Варівченко прийняла участь у проекті «Методики розвитку підприємницьких навичок учнів ЗП (ПТ)О» за сприяння Громадської організації «Волинський ресурсний центр» у рамках програми Європейського Союзу «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України» за фінансової підтримки GIZ, та у Всесвітньому тижні грошей.

13:11 29.04.2023

Навчання педагогічного колективу основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності

3 початку загарбницької війни росії проти України, ворогові не вдається зламати дух наших військових, що ведуть визвольну боротьбу за українську землю, свою незалежність і твердим кроком ідуть до перемоги.

09:12 10.10.2022

Педагогічні читання 2021 -2022 навчального року

Традиційно у січні місяці, коли здобувачі освіти відпочивають на зимових канікулах, у Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» були проведені педагогічні читання. Цьогорічні педагогічні читання пройшли на досить високому методичному рівні, викликали масу зацікавленості та обговорення, оскільки тема була «Змішане навчання, як технологія змін в сучасних умовах»

14:44 25.01.2022

Робота педагогів  в канікулярний період у ДНЗ «Професійному ліцеї сфери послуг м. Хмільник»

4 січня 2021 року  проходили педагогічні читання на тему «Змішане навчання» та виставка педагогічних надбань «Зерна досвіду». У роботі педагогічних читань взяли участь усі педагогічні працівники ліцею. Адже тільки компетентний педагог може виховати компетентну особистість. Тому питання змішаного навчання, вивчення та використання нових технологій навчання, хмарних сервісів, технологій дистанційного навчання є досить актуальним. Використання технологій дистанційного та змішаного інтерактивного навчання сприяє ефективному формуванню ключових та предметних компетенцій під час вивчення предметів, робить навчання більш цікавим і змістовним, створює умови для розвитку і самореалізації здобувачів освіти, потреби вчитися впродовж життя, надає нові можливості для підвищення якості здобуття здобувачами освіти знань та наближення до стандартів європейської освіти, а також допомагає кожній молодій людині відчути успіх від роботи та її результату.

12:08 11.01.2021

Педагогічні читання

9 січня  2020 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбулися педагогічні читання.

13:44 10.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора