Міжнародний день рідної мови!
Дата: 22.02.2024 09:57
Кількість переглядів: 31
21 лютого- Міжнародний день рідної мови! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Бібліотека Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» також долучилася до відзначення цієї неймовірно важливої події.
Мову називають генетичним кодом нації. Завдяки їй ми маємо можливість поєднати минуле з сучасним. Вона програмує майбутнє цілого народу. Повага й шана до рідної мови мають в будь-якому суспільстві особливий смисл.