Тиждень права

Дата: 16.12.2019 10:51

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» 13.12.2019 року відбулося засідання круглого столу на тему: «Правопорушенням рішуче – ні». Тема даного заходу ретельно обиралась із урахуванням інтересів та побажань здобувачів освіти ліцею.

Засідання проводилось за участі начальника служби у справах дітей Хмільницької міської ради Тишкевича Ю.І. та начальника відділу Хмільницького бюро правової допомоги Козятинського міського центру з надання вторинної правової допомоги Мариніч Г.В.

В ході заходу Мариніч Ганна Вікторівна розповіла здобувачам освіти ліцею про різновиди адміністративної та кримінальної відповідальності.

Тишкевич Юрій Іванович розповів присутнім про вчинення булінгу над іншими учнями та його наслідки.

Захід був цікавим та насиченим корисною правовою інформацією.

Учні активно долучились до обговорення питань поточної теми.