День пам’яті жертв голодомору у Могилеві-Подільському

Дата: 27.11.2019 12:01

21 листопада 2019 р. у м. Могилеві-Подільському відзначався День пам’яті жертв голодомору. Протягом дня всі бажаючі приходили до пам’ятника жертвам голодомору із запаленими лампадками, квітковими композиціями, колосками пшениці, вклонялися жертвам страшної смерті від голоду, ставлячи лампадки та квіти.

Учні та педагогічний колектив  Могилів-Подільської філії, також взяли участь у Дні пам’яті жертвам голодомору. Учень гр. КО-19-15  Влас Іван прочитав вірш, учні  Березнева Марта, Бральчук Анндрій, Михайлова Катерина, Радецький Станіслав, Продан Іванна, педагогічні працівники Івасько Ю.О., Григоренко Ю.В., Гринькова А.В. , Гаврилюк В.В. поклали лампадки до підніжжя пам’ятника і всі разом проголосили лозунг  «Ми пам’ятаємо! А ти?»