Урок-реквієм вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 14.10.2019 12:09

20 лютого 2019 року в актовій залі Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбувся урок-реквієм вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні.

Учні та викладачі зібралися в актовій залі, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час XXІ століття.

«Сьогодні не в силі і сильні змовчати,

Бо кожного серце від болю кричить,

Коли на Майдані відспівують сотню,

Що в вічність у славі до Бога летить» -

Такими рядками учні розпочали урок-реквієм присвячений Героям Небесної Сотні підготовлений викладачем Волошиною Аллою Миколаївною.

На честь  Героїв Майдану, які віддали життя за світле майбутнє України учні декламували вірші, співали пісні «Чорна квітка», «Над землею тумани» у виконанні Іванюк Олії, Волошина Віталія, Паршивлюк Ірини, Канц Луни, Чугуєвої Діани, Гусь Марини, Замалінчук Марії, Бондарчука Дмитра, учнів групи М-17-2, Шурпяк Зої.

Згадували у молитвах невинно убитих героїв, серед яких є наші земляки, зокрема випускник ліцею Олександр Вінярський.

Кожен з присутніх торкнувся пам’яттю священного вогню свічки-пам’яті, що стала даниною тим, хто з честю навічно пішов від нас.