Участь у Сьомій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти

Дата: 27.05.2016 15:51

Життя різнобарвне й цікаве, тому ми зобов’язані жити і збагачувати його, любити, творити, вчитися. Саме цьому й навчає своїх учнів педагогічний колектив Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник», який для досягнення плідних результатів намагається бути творчим, цікавим, тому ми приймали активну участь Сьомій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».  На цей конкурс  методист Котлярова О.В., викладач Ніколюк О.І. під керівництвом  директора Коломійця М.П. підготували  роботу в номінації  «Пошуково-дослідницькі підходи у вивченні навчальних предметів, дисциплін в умовах становлення інформаційного суспільства». Адже, саме життя, а точніше зміни в сучасному світі, потребують від успішної людини дослідницького стилю життя і поведінки. Закономірним явищем є підвищення уваги нашого навчального закладу до проблем дослідницького навчання та практичного використання відповідних педагогічних технологій у навчальному процесі.  За рішенням оргкомітету VІІ   Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» наш заклад став переможцем та отримав диплом та срібну медаль.

Педагогічні працівники і учні переконалися, що  дослідницька діяльність, є не лише процесом спільної роботи учня й педагога, а ще й надзвичайно цікавим і ефективним методом, який розкриває перед ними величезний творчий потенціал і можливість бути справжніми майстрами своєї справи. А метою такої взаємодії є створення умов для розвитку творчої особистості, її самовизначення й самореалізації.