Свято чоловічої доблесті

Дата: 13.12.2016 16:06

Свято шляхетності та краси відбулось 08.12.2016 року у Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник». В ліцеї обирали лицаря року. У благородному турнірі змагались: Максим Романюк, Ярослав Загородній, Микола Гульчук, Іван Онищук, Дмитро Мідун.

Змагання вимагали абсолютних умінь та потребували фізичної витримки. Хлопці серйозно готувались до конкурсу за підтримки одногрупників, друзів. Загалом це був проект за участі учнів, педагогів, батьків.

Такий виховний захід відбувається в ліцеї кожного року до Дня Збройних Сил України. Цьогоріч це був конкурс талановитих, творчих учнів. Відтепер 5 лицарів захищатимуть честь ліцею, а головному титулу, лицарю усіх лицарів присягнув Микола Гульчук.