Фестиваль-конкурс "Різдвяні передзвони"

Дата: 18.01.2013 16:29

Наш Хмільник славиться не лише красивими краєвидами, лікувальними водами, а й нашими талановитими людьми. Тому не дивно, що й підростаюче покоління має неабиякий талант та хист. Варто лише спрямувати діяльність молоді до народних джерел, показати, наскільки цікаве наше життя, як весело та приємно примножувати національні традиції.

Саме тому в Хмільнику вперше 14 січня в районному будинку культури відбулася яскрава подія мистецького плану – фестиваль-конкурс «Різдвяні передзвони», в якому прийняли участь і учні нашого ліцею.

Свято було організовано виконавчим комітетом Хмільницької міської ради, міського голови Василя Пилиповича Грушка.

Учасниками свята були учні загальноосвітніх шкіл міста, учні ліцею, колектив Центру дитячої та юнацької творчості.

Кожен колектив мав високий рівень підготовки, показали різноманітні програми, звернувши увагу, наскільки у нашого народу творча скарбничка щедрівок та колядок.

Звісно, що найважче було журі, тому що обирати переможців серед всіх достойних складно і нелегко.

Учні нашого ліцею зайняли 3 місце та отримали грошову премію у розмірі 500 гривень.

Час швидко минув, все було цікавим та яскравим. Дай, Боже, щоб це стало гарним початком і прикладом для подальшого розвитку духовності наших сучасників.