Новорічний вечір

Дата: 02.01.2019 19:11

27 грудня 2018 року у нашому ліцеї відбувся Новорічний вечір. Учні стали активними учасниками святкового дійства, яке підготували учні групи КО-16-5. Присутні мали можливість і задоволення переглянути цікаві сценки, прослухали новорічні пісні, зустрілись з літературними персонажами.

Дід Мороз та Снігуронька вітали присутніх з прийдешнім Новим роком, веселі чортенята влаштували цікаві і змістовні конкурси з глядачами, Солоха та Баба Яга переконали всіх, що «нечиста сила» може бути дуже симпатичною і зовсім не злою. Вечір вели Чугуєва Діана та Мельничук Сергій.

Всі групи прийняли активну участь у вечорі. Всіх зачарували своїми голосами наші чудові співачки Канц Луна, Іванюк Юлія, Шурпяк Зоя, Яковишина Олена, Гетьман Сніжана, Лисак Вікторія, Качура Владислава.

До душі глядачам припала пісня у виконанні Волошина Віталія.

Радували гостей своїми талантами учні груп М-17-2 та Б-18-4. Сценки у їх виконанні потішили глядачів і подарували їм веселий настрій.

А фінальна пісня, яку виконали усі учасники дійства стала завершальним акордом у цьому вечорі.