A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Новини

Дата: від до Скинути

Нові вершини

Дуже важливо в еру прогресивних технологій йти в ногу з часом та всебічно вдносконалюватись. Освітяни переконуються в цьому щороку більше і більше. Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» пишається своєю нагородою - золотою медаллю, отриманою на ХІІІ міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що відбулась 20-22 жовтня в м.Києві. Цьогоріч виставка представила 320 учасників із 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії, Словаччини. В межах виставки пройшло 53 конференції, презентації, семінари, круглі столи, педагогічні коучинги, майстер-класи. Варто відзначити, що освітня виставка стала знаковою подією для профтехосвітян Вінниччини і була спрямована на презентацію та обмін кращими освітніми практиками, обговорення нагальних проблем і тенденцій у сучасному просторі, що задає вектор для подальшого ефективного розвитку партнерської взаємодії та участі в національних і закордонних науково-освітніх програмах і проєктах.  Ми з радістю переймаємо досвід наших колег, та мотивуємось власними новими досягненнями.

11:00 05.11.2021

Наша випускниця - чемпіонка світу

Колектив Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» приймав почесну гостю – нашу випускницю, гордість Хмільника та України Шевчук Мар’яну Сергіївну.

10:33 29.09.2021

Перемога на виставці "Сучасні заклади освіти"

26 – 28 травня 2021 року відбулась Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організатором якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

21:48 08.06.2021

До 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Державний навчальний заклад "Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник" приєднався до проведення Всеукраїнського арт-челенджу "Слово, чому ти не твердая криця?" (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки).

10:49 12.02.2021

Трагедія минулого сторіччя. Меморіал.

Здобувачі освіти ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відвідали Меморіал жертвам Голодомору 1932-1933 р.р. у м. Хмільнику. Меморіал відкрито у вересні цього року (2020 р.). Особливість його – це 22-х тонний хрест та інформація про репресії проти українців на «чорних дошках».

14:32 30.11.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора