A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Новини

Дата: від до Скинути

Відвідування експозиції "Бій під Крутами" в історичному музеї м. Хмільник

Бій під Крутами-спроба зупинити радянські  війська силами студентів,курсантів,гімназистів.Це символ героїзм молоді за незалежність України. Ліцеїсти Державного НАВЧАЛЬНОГО закладу "Професійний ліцей сфери послуг" відвідали експозицію"Бій під Крутами" в історичному музеї м. Хмільник та вшанували пам'ять героїв за незалежність  України.

14:51 25.01.2022

XXІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

21.01.2022 року з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді  у ДНЗ «ПЛСП м.Хмільник» було дистанційно проведено ІІІ етап  XXІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Дякуємо за активну участь у конкурсі  Бондарчук Тетяні Олександрівні, що начається у групі Б-20-8.

13:18 21.01.2022

Педчитання у нашому ліцеї

    Традиційно у січні місяці, коли здобувачі освіти відпочивають на зимових канікулах, у Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» були проведені педагогічні читання на тему «Змішане навчання як технологія змін в сучасних умовах».

13:28 13.01.2022

Сприяння соціальній інтеграції людей з інвалідністью

 Департаментом спільно з Громадською організацєю Вінницька міська організація соціального розвитку та встановлення окремих малозахищених категорій молоді "Паросток" виготовлено 5 анімаціних роликів з тематики "Сприяння соціальній інтеграції людей з інвалідністью", зокреса студентів з інвалідністью закладів освіти, та здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної освіти)

10:04 22.11.2021

Нові вершини

Дуже важливо в еру прогресивних технологій йти в ногу з часом та всебічно вдносконалюватись. Освітяни переконуються в цьому щороку більше і більше. Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» пишається своєю нагородою - золотою медаллю, отриманою на ХІІІ міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», що відбулась 20-22 жовтня в м.Києві. Цьогоріч виставка представила 320 учасників із 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії, Словаччини. В межах виставки пройшло 53 конференції, презентації, семінари, круглі столи, педагогічні коучинги, майстер-класи. Варто відзначити, що освітня виставка стала знаковою подією для профтехосвітян Вінниччини і була спрямована на презентацію та обмін кращими освітніми практиками, обговорення нагальних проблем і тенденцій у сучасному просторі, що задає вектор для подальшого ефективного розвитку партнерської взаємодії та участі в національних і закордонних науково-освітніх програмах і проєктах.  Ми з радістю переймаємо досвід наших колег, та мотивуємось власними новими досягненнями.

11:00 05.11.2021

Наша випускниця - чемпіонка світу

Колектив Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» приймав почесну гостю – нашу випускницю, гордість Хмільника та України Шевчук Мар’яну Сергіївну.

10:33 29.09.2021

Перемога на виставці "Сучасні заклади освіти"

26 – 28 травня 2021 року відбулась Дванадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організатором якої є компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

21:48 08.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора