A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виховна робота

Дата: від до Скинути

Всеукраїнський день бібліотек

  Щорічно, 30 вересня, відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Отож, Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» вітає всіх бібліотечних працівників з їх професійним святом! Бажаємо успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам.  

12:19 30.09.2023

День Європи

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії Державний навчальний заклад «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відзначає День Європи.

15:24 09.05.2023

Хмільницька міськрайонніа організація Товариство Червоного Хреста України

Висловлюємо вдячність Хмільницькій міськрайонній організації Товариство Червоного Хреста України за зустріч, організовану для здобувачів освіти навчального закладу, що відбулась 9 травня. Організатори заходу розповіли історію заснування товариства. Волонтери, у ігровій формі, провели заняття з психологічного розвантаження та розповіли й показали прийоми з надання першої домедичної допомоги.  Педагоги приєднались до благодійної  акції «Я роблю світ кращим».

15:14 09.05.2023

Хмільницька міськрайонніа організація Товариство Червоного Хреста України

Трудовий колектив ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник» висловлює вдячність Хмільницькій міськрайонній організації Товариство Червоного Хреста України за співпрацю та передачу обігрівачів для потреб навчального закладу.

13:07 29.04.2023

Товариство Червоного Хреста України

Український Червоний Хрест розпочав свою роботу 18 квітня 1918 року (за часів УНР).  З нагоди 105-річчя Товариства Червоного Хреста України, з  метою виховання почуття милосердя, гуманності та поглиблення знань про діяльність ТЧХУ майстри в/н, разом зі здобувачами освіти, взяли участь у благодійному ярмарку до цього свята.  А саме:  Юлія Ольховська  Наталя Яцюк Марина Журило

12:22 19.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора