«Благословенно у віках імʼя, землі моєї»
З почуттям національної гідності зберігаємо пісенно-поетичну творчість минулого!11:43 13.12.2024
Навчання навчанням, а учнівське дозвілля недоторкане. Велике розмаїття напрямків і виховних дійств доходять до душі, серця здобувачів освіти, стимулюють самовиховання особистості. З перших днів наші здобувачі освіти стають не пасивними споглядачами, а активними творцями всього освітнього процесу в ліцеї.
Сьогодні Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник – це своєрідна маленька держава зі своїм учнівським президентом і парламентом. Богдана Охота – президент ліцею.
Здобувачів освіти навчають осмислювати свої дії, прогнозувати наслідки своїх вчинків для самого себе та інших людей. Майстри виробничого навчання, класні керівники залучають здобувачів освіти до роботи в гуртках. Робота в гуртках слугує поштовхом, що розвиває інтерес як до предмету, так і до мистецтва, музики, спорту. У ліцеї працюють такі гуртки: «Народна творчість», зразковий вокальний ансамбль «Вишиванка», волонтерська група «Турбота», «Волейбольний», «Футбольний» гуртки, клуб бібліотеки «Пізнай себе», гуртки технічної творчості за спеціальностями, гурток «Будівельник», «Майстер-клас», «Ласкаво просимо», «Смачного!». Два рази в рік гуртківці проводять звітні виставки робіт гуртківців проводяться в ліцеї, а також на обласному фестивалі «Творча молодь Вінниччини». Їх мета — продемонструвати успіхи гуртківців і привернути увагу до них роботи всіх здобувачів освіти та громадськості.
Прийшовши у наш навчальний заклад здобувачі освіти стають головними героями вечорів, тематичних виховних годин, концертів. Дуже часто фотографії учасників самодіяльності, спортивних змагань друкують у районній та обласних газетах.
Невід’ємним елементом загальної культури особистості є спортивно-масова робота, яка сприяє повноцінному фізичному розвитку особистості, її фізичному вдосконаленню, формує її фізичні здібності, зміцнює здоров`я. Основними напрямками розвитку фізичної культури в ліцеї є: тиждень фізичної культури і спорту, участь у загальноміському святі «День фізичної культури і спорту», загальноліцейне свято «Козацькі розваги». Проводимо першість ліцею по волейболу, фут залу, настільного тенісу та шашках.
«Благословенно у віках імʼя, землі моєї»
З почуттям національної гідності зберігаємо пісенно-поетичну творчість минулого!11:43 13.12.2024
13:11 06.12.2024
День визволення від фашистських загарбників
28 жовтня кожного року Україна святкує День визволення від фашистських загарбників. Річниця була офіційно затверджена Указом Президента Ющенка у 2009 році.10:40 28.10.2024
День Державного прапора України День Незалежності України
11:53 23.08.2024
11:45 21.05.2024
09:32 17.05.2024
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ
Аварія на Чорнобильській атомній електростанції (ЧАЕС) 26 квітня 1986 р. – найбільша в історії людства техногенна катастрофа. Вона поставила перед людським суспільством безліч проблем, які й досі повністю не вирішені, адже сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря унаслідок аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж під час вибуху атомної бомби в Хіросімі. Участь у гасінні пожежі на ЧАЕС брали 240 тис. осіб. Усі вони отримали високі дози радіації. Однак саме пожежникам вдалося врятувати населення прилеглих територій України, Білорусії і Росії та запобігти ще більш масштабної катастрофи – сильного водневого вибуху, який міг стати наступним етапом трагедії. Відразу після аварії було опромінено майже 8,5 млн. людей, високе радіоактивне забруднення охопило близько 155 тис кв. км територій, з них 52 тис кв. км – сільськогосподарські землі. Унаслідок забруднення повітря, ґрунтів і вод з’явилася так звана «зона відчуження», де небезпечно, а тому заборонено проживати людям. Проте в цій зоні продовжують жити близько 400 видів тварин, птахів та риб, 1200 видів флори, 60 з них занесені до Червоної книги України, а 20 є рідкісними. У «зоні відчуження» тваринний і рослинний світ зазнає генетичних мутацій.14:10 26.04.2024
З нагоди 75-річчя Володимира Івасюка
14:18 04.03.2024
До 210-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
«Борітеся – поборете!13:43 04.03.2024
Світ без росії: нові виклики та перспективи
Змінити погляд на росію, яка через імперський характер ніколи не погодиться на існування України, як держави Розпад росії – це запорука перемоги. Недержавний аналітичний центр «Українські студії стратегічних досліджень» залучає молодих інтелектуалів до осмислення викликів і перспектив в геополітичній площині розпаду російської імперії як завершальної точки російсько-української війни. Викладач ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» Ганна Мнюх за участі у дослідженні отримала Диплом учасника конкурсу «Світ без росії: нові виклики та перспективи».10:00 22.02.2024