Виховні заходи

Урок мужності для молоді

19 листопада 2019 р. прикордонники Могилів-Подільського загону на запрошення директора Могилів-Подільської філії Е. Цвєткової, провели Урок Гідності та Свободи. Юнаки та дівчата зустрілися з   майором прикордонної служби Могилів-Подільського прикордонного загону,  Олександром Доцюком, офіцером регіонального центру комплектації  Держприкордонслужби.

11:50 27.11.2019

Панна ліцею 2019

Жінка з давніх-давен вважається вінцем Божого творіння завдяки своїй незрівняній красі, грації, гармонії душі й тіла. Бо лише жінка може кожен свій день викладати незбагненними малюнками фантастичної мозаїки, повторюючи: «Я – неповторна». Здавна в усьому світі славились українські дівчата. І саме такі навчаються у нашому ліцеї.

11:39 27.11.2019

"Козацький гарт"

10.10.2019 року в Державному навчальному закладі «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» відбувся виховний захід «Козацький гарт»  приурочений до Дня Захисника України.

11:02 14.10.2019

Захисникам України присвячується...

10.10.2019 року у Центральній районній бібліотеці відбувся виховний захід присвячений Дню Захисника України. На нього були запрошені учні ДНЗ "Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник".

11:02 14.10.2019

День працівників освіти

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли у всіх педагогів особливо піднесений і радісний настрій – це День працівників освіти. У цей день кожен навчальний заклад майорить осінніми квітами і посмішками учнів та вчителів.

19:59 09.10.2019

Виховний захід «День пам`яті та примирення»

Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які ще збереглись у колишніх фронтовиків, вона не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми, молоде покоління, про їхні бойові подвиги, їхнє воєнне життя можемо сьогодні дізнатися тільки з їхніх розповідей, кінофільмів, творів художньої літератури.

19:51 09.10.2019