A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Державний навчальний заклад
"Професійний ліцей сфери послуг м.Хмільник"

Виробнича практика та виробниче навчання здобувачів освіти на підприємстві

ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦЯ

 

 

 

У ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» згідно навчальних планів і програм та графіка навчального процесу проводиться  виробнича  практика на підприємствах  м. Хмільника, Хмільницького району та Вінницької області з професій: кухар, офіціант, лицювальник-плиточник, офісний службовець(бухгалтерія), контролер-касир.

   

Під час   виробничої практики здобувачі освіти вивчають передові високопродуктивні прийоми та способи праці, а також інструменти, пристосування, оснащення; суворо дотримуватися правил охорони праці, пожежної безпеки.

 

Виробнича практика дає здобувачам освіти можливість ознайомитись із новітнім обладнанням та технологіями безпосередньо на сучасному підприємстві та перевірити свою теоретичну підготовку, яку вони отримали в стінах ліцею.

        

                       

 

Також, на практиці здобувач  освіти може обрати підприємство, до якого буде працевлаштований після завершення навчання в ліцеї.

 

     

Після перемоги всі підприємства будуть потребувати підготовлених кваліфікованих робітників, і саме тому наші здобувачі освіти проходять практику на підприємствах у звичайному режимі, щоб надалі бути впевненими і умілими працівниками у своїй сфері.

 

 

 

 

Дата: від до Скинути

Виробнича практика на підприємствах з професії "офісний службовець (бухгалтерія), контролер-касир"

Здобувачі освіти  з професії «офісний службовець (бухгалтерія), контролер-касир». проходять виробничу практику на підприємствах,  установах, організаціях м. Хмільника та Хмільницького району .

09:00 24.05.2024

Виробнича практика на підприємствах з професії "Кухар; офіціант"

З метою закріплення та вдосконалення набутих під час навчального процесу  компетентностей  та готуючись зробити крок у нове, вже доросле професійне життя, здобувачі освіти ліцею з професії  "кухар, офіціант", проходять виробничу практику на підприємствах громадського харчування м. Хмільника та Хмільницького району. Під час проходження виробничої практики здобувачі освіти  ознайомлюються з різноманітним новітнім обладнанням, устаткуванням закладів ресторанного господарства, сучасними популярними методами приготування їжі, закріплюють навички з приготування різноманітного асортименту страв, майстерно обслуговують клієнтів.

11:45 23.05.2024

Виробнича практика на підприємствах з професії "Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник"

Професія будівельника – найактуальніша. Адже недарма прислів’я говорить: «Бог створив життя на Землі, а все інше зробили будівельники». Все, що ми бачимо навколо – квартири, будинки, школи , міста – все створено умілими руками будівельника. Згідно навчальних планів та програм  здобувачі освіти з професії «муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» проходять виробничу практику на підприємствах м. Хмільника.  Враховуючи непрості життєві обставини та можливості кожного – практиканти відпрацьовують та закріплюють знання, ознайомлюються з новими видами технологічного обладнання, працюють з новою технікою, сучасними інструментами, закріплюють та вдосконалюють професійні знання та  вміння.  Війна змінила наше життя. Українські військові, волонтери та просто небайдужі люди, кожного дня, кожної хвилини роблять все можливе, аби зберегти нашу рідну Україну, наблизити таку довгождану перемогу. Після Перемоги України на нас чекає складний, але такий необхідний етап відбудови. Тому, особливо затребуваними на ринку праці були і будуть робітники будівельних професій.

13:08 20.05.2024

Виробнича практика на підприємствах з професії "Офіціант"

З метою закріплення та удосконалення  набутих під час освітнього процесу знань, умінь та навичок ,та  готуючись зробити крок у нове, вже доросле, професійне життя здобувачі освіти групи  КО-20-3 вийшли на  виробничу практику за професією  «офіціант»   на  підприємства готельного та ресторанного господарства різних форм власності м.Хмільника.

10:11 17.05.2023

Виробнича практика на підприємствах з професії "Кухар"

Підготовка кваліфікованого робітника не можлива без набуття здобувачами освіти певного досвіду роботи на виробництві. З метою закріплення та удосконалення набутих під час навчального процесу знань, умінь та навичок та готуючись зробити крок у нове, вже доросле, професійне життя, здобувачі освіти з професії «Кухар» Державного навчального закладу «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник» вийшли на виробничу практику на підприємства громадського харчування міста та області.

10:09 03.05.2023

Виробнича практика на підприємствах з професії "Конролер-касир"

Відповідно до робочих навчальних планів та програм з 11 квітня 2023 року здобувачі освіти третього курсу групи Б-20-8 з професії «контролер-касир» проходять виробничу практику на робочих місцях у торгових закладах міста Хмільника.

11:27 28.04.2023

Виробнича практика на підприємствах з професії "Офісний службовець, бухгалтерія"

      З 29 березня 2023 року, відповідно до вимог навчальних планів і  програм, здобувачі освіти групи Б-21-4 з професії «офісний службовець (бухгалтерія)» проходять виробничу практику на підприємствах, установах , організаціях різних форм власності м. Хмільника та Хмільницького району.

13:28 20.04.2023

Виробнича практика на підприємствах з професії "Муляр", "Штукатур"

Згідно навчального плану здобувачі освіти ІІ курсу  групи М-21-10 з   професій «Муляр», «Штукатур» проходять виробничу практику на підприємствах м. Хмільника. Під час проходження виробничої практики здобувачі освіти знайомляться з новими видами технологічного обладнання, працюють з новою технікою, сучасними інструментами, закріплюють та вдосконалюють професійні знання та  вміння.    

15:58 03.04.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора